آزادكیش
 
نویسندگان
شهرداری دیوار پیاده روها را كیسه كشیده تا عكسها و پوسترهای تبلیغاتی را روی آن بچسبانند. به كاندیداها اجازه داده شده تا بنرهای بزرگ را در سطح شهر نصب كنند. خیلی جاها میبینی كه پوستر را روكش پلاستیك كرده و از جایی آویخته اند. بعضی جاها، مثلا ایستگاه خط واحد، محل تبلیغات به كاندیداها واگذار شده. با این همه جا برای تبلیغات، باز هم در و دیوار شهر و خانه ها از پوستر چسباندن در امان نیستند. یك بینوایی را دیروز دیدم كه ذره ذره و با حوصله داشت دیوار خانه اش را از پوستر پاكسازی میكرد. نمیدانم آیا برای چسبهایی كه بر دیوار جا میماند نیز راه حلی وجود دارد یا نه! امروز هم دیوارهای خانه های اطرافمان را میدیدم كه انگار برای تبلیغاتچیها تازه كشف شده بودند!!
ستاد یكی از كاندیداها روبروی ایستگاه تاكسی است. امروز بیشتر محدوده ی پارك تاكسیها در تصرف ماشینهایی  بود كه تبلیغات این كاندیدا آنها را پوشانده بود. تاكسیها هم ناچار دوبل پارك كرده و خیابان را تنگتر از پیش كرده بودند. دیشب، آخر وقت كه تعطیل كردم، در راه خانه خیلی در ترافیك ماندم. ستادیها، جلوی ستادهاشان در خیابان ریخته و میان ماشینها تبلیغات پخش میكردند و سرعت ترافیك را خیلی كند كرده بودند. 
این جماعت تشنگان قدرت هیچ هنجاری جز قدرتِ دیگر در راه هدف نمیشناسند گویی! عجب است اگر جز تباهی طرفی دگر از این بازی ببندیم!

[ چهارشنبه 5 اسفند 1394 ] [ 11:45 ق.ظ ] [ سروش ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب